Katalog najlepszych firm i usług

Deski podłogowe – blog

Obecnie, na rynku można znaleźć posadki wykonane z różnorodnych materiałów. Niezależnie od wybranego rozwiązania, nasza podłoga powinna odznaczać się trwałością

Domek24 – portal budowlany

Bez dwóch zdań, jednym z najważniejszych elementów mieszkania jest podłoga. Decydując się na remont, warto wiedzieć jakich zasad przestrzegać, aby cieszyć się trwałą, a zarazem funkcjonalną podłogą przez długi czas.

Sklep internetowy Inne Tapety

Nie ulega wątpliwości, że jednym z najpopularniejszych rozwiązań w zakresie aranżacji mieszkania oraz domu są tapety na ścianę 3d. Umożliwiają one uzyskanie wyjątkowo ciekawych efektów w postaci iluzji optycznych.

Panele24.net.pl

W Internecie znajdziesz panele podłogowe zróżnicowane pod względem rodzaju oraz kolorystyki. Jeśli chcesz dokonać optymalnego wyboru, warto abyś postawił na sprawdzony sklep internetowy

Inspirius.eu

Inspirius.eu to miejsce pełne inspirujących pomysłów i zdjęć, jak również praktycznych wskazówek dotyczących wykończenia podłóg.

Centrum Meblowe Domar S.A.

Białe biurko Linate to idealne rozwiązanie dla nowocześnie urządzonych wnętrz. Dzięki zastosowaniu trwałych materiałów, mebel przez długi czas świetnie się prezentuje i zachowuje swoje oryginalne parametry!

Ropam Elektronik s.c.

Jeśli chcesz wzbogacić swój dom o najnowsze technologie oraz przekonać się, że kontrola urządzeń w domu może być prosta i szybka, koniecznie zapoznaj się z ofertą Ropam Elektronik.

Floors24.net.pl

Blog dotyczący podłóg drewnianych Floors24.net.pl to miejsce pełne fachowych i wyczerpujących porad związanych z doborem i montażem podłóg drewnianych.

Blog HouseMajster.pl

Blog Housemajster.pl to miejsce poświęcone wszystkiemu, co wiąże się z podłogami. Jako eksperci w dziedzinie podłóg udzielamy cennych porad i wskazówek dotyczących paneli z drewna, podłóg winylowych czy laminowanych.

Complex – okna dachowe

Jeśli chcesz wprowadzić do swojego domu nutkę nowoczesności, okna dachowe Velux okażą się strzałem w dziesiątkę! Nasze produkty gwarantują mniejsze zużycie energii oraz optymalny poziom ciepła.