Katalog najlepszych firm i usług

Ardoris Polska Sp. z o.o.

Z nami wyposażysz swój wymarzony gabinet fryzjerski. Sklep Ktpi.pl to szeroki asortyment produktów do pielęgnacji, farbowania, czy profesjonalnego prostowania włosów oraz wszystkiego, co niezbędne do wyposażenia salonu.

Total Expert

Najwyższa jakość usług i bogaty pakiet szkoleń biznesowych – to nasze główne atuty. Total Expert z siedzibą na Śląsku oferuje szkolenia budżetowe, kadrowe, rachunkowe oraz podatkowe prowadzone przez doświadczonych ekspertów w swoich dziedzinach.

Crazy Time

Zegarki Tommy Hilfiger to nie tylko styl elegancki, znajdą tu także coś dla siebie amatorzy wyglądu sportowego. Zapraszamy do sklepu www.crazytime.pl,

European Quality Certificate

Jeśli Twoim priorytetem jest najwyższa jakość produktów oraz promowanie nowoczesnych metod pracy, masz szansę uzyskać certyfikat European Quality Certificate! Dlaczego warto go posiadać?

Kancelaria Prawa Gospodarczego – Adwokat Radosław Paulewicz

Współpracujący z nami przedsiębiorcy mogą liczyć na wiele korzyści. Działania podejmowane przez Kancelarię Prawa Gospodarczego Radosława Paulewicza są zawsze idealnie dopasowane do modelu biznesowego

Fani Pogody

Szukasz dokładnych informacji o aktualnym stanie pogody dla Twojej okolicy? Nasze interaktywne mapy dostarczą Ci najświeższych informacji o temperaturze, zachmurzeniu, opadach, a także sile i kierunku wiatru. Zapraszamy również do zapoznania z najnowszymi komentarzami i ostrzeżeniami meteorologicznymi dla Polski i całego świata.

Szkoła Policealna Perspektywa

Jeśli chcesz mieć pewność, że jesteś optymalnie przygotowany/a do egzaminu gimnazjalnego lub maturalnego, weź udział w kursie przygotowanym przez Szkołę policealną Perspektywa.

Szkoła Policealna – Sukces Edukacja

Jeśli pragniesz rozszerzyć swoje umiejętności i dokształcić się w jednym z kierunków o charakterze medycznym, to polecamy serdecznie ofertę Szkoły Policealnej Sukces Edukacja.

Sklep strażacki – Strefa 998

Spore internetowe sklepy strażackie mają też w swojej ofercie małe gaśnice, które mogą znajdować się w samochodach lub w domach jednorodzinnych.

Krisbram

Oferowane bramy garażowe segmentowe są wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, dzięki czemu gwarantują trwałość i niezawodne działanie na długie lata.