Katalog najlepszych firm i usług

Pranie Tapicerki i Dywanów

Jeśli chcesz, aby Twoje tapicerowane meble służyły Ci przez długie lata, z pewnością warto zadbać o ich odpowiednią czystość. Nasza firma odświeża kanapy i narożniki przywracając im nieskazitelny wygląd.

MatyDezynfekcyjne24

W takich miejscach jak laboratoria, zakłady przemysłowe, czy obiekty inwentarskie, maty dezynfekcyjne są koniecznością. Decydując się na ich zakup, warto upewnić się, że pochodzą one ze sprawdzonego źródła.

Insektpol

Bezsprzecznie, ozonowanie mieszkań wiąże się z wieloma korzyściami. Przede wszystkim, pozwala pozbyć się szkodliwych mikroorganizmów takich jak roztocza, czy grzyby, a ponadto eliminuje szkodliwe zapachy np. dymu tytoniowego.

Corneco Sp. z o.o.

Nasza firma działa w oparciu o sprawdzone procedury oraz najwyższe jakościowe standardy. Wdrażane przez nas metody dezynsekcji drewna sprawdzają się znakomicie zarówno w przypadku obiektów przemysłowych, jak i mieszkalnych.

Detektywi Detego

Wysoka skuteczność działań detektywów Detego została potwierdzona przez wielu Klientów. W toku naszej działalności zdołaliśmy pomóc szerokiemu gronu Klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych.

MatyDezynfekcyjne24.pl

W naszej ofercie znajdziesz m.in. maty dezynfekcyjne oraz środki służące do ich konserwacji. Duża różnorodność dostępnych produktów pozwala nam spełniać zróżnicowane oczekiwania Klientów.

Corneco – zwalczanie szkodników drewna

Nasza firma tępiąca owady w drewnie oferuje Klientom kompleksową obsługę. W ramach naszych działań przeprowadzany wizję lokalną, dobieramy najlepsze metody likwidacji insektów oraz sprawnie usuwamy problem.

Zwalczanie.com

Niezależnie od tego, czy doszło do samobójstwa, morderstwa, czy zgon nastąpił z przyczyn naturalnych, firma Insektpol zapewni profesjonalną dezynfekcję pomieszczenia.

Insektpol – najlepsza dezynfekcja

Bez dwóch zdań, ozonowanie jest jedną z najczęściej wybieranych usług oferowanych przez Insektpol. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju pomieszczenie planujesz odświeżyć, możesz mieć pewność, że nasi specjaliści staną na wysokości zadania.

Insektpol – zwalczanie szkodników

Szkodliwe insekty pojawiające się w domach lub mieszkaniach spędzają sen z powiek wielu ludziom. Być może jest to nieco wstydliwy problem, jednak nie warto przymykać oka na takie owady jak pluskwy czy karaczany.