Katalog najlepszych firm i usług

P.P.H.U. Elektor S.C.

Oferujemy solidne domki narzędziowe z drewna, które będą Wam służyć przez długie lata. W naszej firmie najwyższej jakości towarzyszą przystępne ceny.

Jobimet

Firma Jobimet może pochwalić się wyjątkowo zróżnicowaną ofertą oraz szerokim gronem zadowolonych Klientów. Współpracujemy zarówno z deweloperami, firmami budowlanymi, jak i Klientami indywidualnymi.

Jobimet

Dostępne w naszym asortymencie skrzynki metalowe zamykane charakteryzują się ponadprzeciętną trwałością. Produkty z tej kategorii są wykorzystywane na szeroką skalę w wielu branżach.

Medson S.C.

Urządzenia z oferty firmy Medson doskonale wpisują się w potrzeby współczesnych Klientów. Stawiamy na sprawdzonych producentów oraz nowoczesne rozwiązania, tak aby każda współpracująca z nami osoba otrzymała sprzęt najwyższej klasy.

Siatki Kontenery – Sklep internetowy

W ramach naszej działalności, dostarczamy siatki na kontenery w dowolnie wybranych rozmiarach. Z uwagi na fakt, że są one produkowane z bardzo trwałych materiałów, zapewniają możliwie najlepsze zabezpieczenie towaru podczas transportu.

Sortink

Firma Sortink oferuje odbiór śmieci w miejscowości Kraków. Nasze usługi, to pomoc w wywozie gruzu, czy odpadów wielkogabarytowych. Jako rzetelna firma o ugruntowanej pozycji na rynku możemy zapewnić terminowość, a także konkurencyjne ceny.

Zimex Scapa

Oferta firmy Zimex Scapa jest bardzo szeroka. Nasz asortyment obejmuje m.in. specjalistyczne taśmy dwustronne drukarskie. Są one przeznaczone do drukarek specjalizujących się w flexodruku. Materiałem wykorzystywanym do produkcji tego rodzaju taśm jest PCV.