Katalog najlepszych firm i usług

MAGMED – Biorezonans – Małgorzata Zieniuk

Niektóre choroby są bardzo trudne do wykrycia przez konwencjonalne metody badań. Zdarza się, że jedynym rozsądnym wyjściem jest Biorezonans.

PRZYSTAŃ – Ośrodek Leczenia Uzależnień

Nasz program walki z alkoholizmem powstał na bazie doświadczeń wielu terapeutów. Jego celem jest kompleksowe leczenie uzależnienia oraz przygotowanie Pacjenta do życia w trzeźwości.

Anhel – Materace do spania

Nie ulega wątpliwości, że wybór odpowiedniego materaca jest bardzo trudnym zadaniem. Nie ma bowiem jednego, idealnego rozwiązania, które sprawdzi się w każdej sytuacji.

SELF – Psychologia

Poszukując sprawdzonego Gabinetu psychologicznego, z pewnością warto zwrócić uwagę na naszą ofertę. Nasi Pacjencji mogą skorzystać zarówno z pomocy stacjonarnej, jak i zdalnej.

Genius Nutrition

Produkty z tej kategorii dedykujemy sportowcom, którzy chcą zwiększyć wytrzymałość swoich mięśni. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w obliczu intensywnego wysiłku organizm potrzebuje odpowiedniej suplementacji

Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna Pegaz Gdynia

Jeśli chcesz zadbać o zdrowie swojego dziecka, umów się na wizytę do naszego Gabinetu. Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna Pegaz daję dostęp do szerokiej gamy specjalistów, którzy doskonale znają potrzeby najmłodszych Pacjentów.

Indywidualna Praktyka Pielęgniarska – Agnieszka Staniszewska

Nasza oferta to idealne rozwiązanie zarówno dla Pacjentów indywidualnych, jak i firm. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, świetnie rozwiązujemy wszelkie problemy. Niezależnie od tego czy w kręgu Twoich zainteresowań znajduje się pomoc doraźna, czy dyżury przy łóżku chorego, możesz mieć pewność, że zaproponujemy…

Sieodchudza.pl

Dla wielu osób odchudzanie to niezbyt przyjemny proces, kojarzący się z wieloma wyrzeczeniami. Bardzo często po kilku nieudanych próbach odchudzania rezygnujemy i wracamy do starych nawyków żywieniowych.