Katalog najlepszych firm i usług

Narzędzia do realizacji wideo

Zapraszamy do odkrycia platformy Streame – kompleksowego narzędzia do realizacji transmisji wideo na żywo oraz VOD. Nasze innowacyjne rozwiązania technologiczne

ASCS Sp. z o.o.

Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że głośniki IP stanowią idealne dopełnienie monitoringu wizyjnego. Poszukując najlepszych rozwiązań w tym zakresie, z

KrakDroid

Bez dwóch zdań, aplikacje mobilne stanowią dziś stały element funkcjonowania firm z rozmaitych branż. Jeśli nie chcesz pozostawać w tyle i zależy Ci na tym, aby Twoi Klienci mogli cieszyć się praktyczną apką na Androida, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszej konferencji.

Twoja Historia w IT

Głównym zadaniem programisty zaplecza jest zapewnienie, że front-end Klienta może komunikować się z serwerem, który dostarcza dane i usługi. Backend developer to programista, który jest odpowiedzialny za techniczne aspekty strony internetowej, aplikacji lub innego oprogramowania.

NetSupport

Korzystając z usług NetSupport uzyskasz idealnie „skrojony” outsourcing IT zawierający wszystkie interesujące Cię usługi. Zakres podejmowanych przez nas działań jest

EKSPERT – aplikacje dla handlowców

Na rynku dostępne są różne aplikacje dla handlowców, ale w sposób szczególny na uwagę zasługuje EMP. To nowoczesne narzędzie z wieloma funkcjami, które znacząco ułatwiają pracę handlowców.

DST Design

DST Design oferuje niepowtarzalne szablony graficzne oraz wszelkie niezbędne zabezpieczenia, które chronią kupujących. Poza tym możemy dodać moduły płatności online oraz wybierzemy najlepsze oprogramowanie do zarządzania stroną.

Sellasist

Bez względu na to czy specjalizujesz się w sprzedaży detalicznej czy hurtowej, platforma do zarządzania sprzedażą internetową Sellasist okaże się dla Ciebie strzałem w dziesiątkę.

KolaboIT

Chcąc zwiększyć sprzedaż swoich produktów lub usług, z pewnością warto wdrożyć pozycjonowanie lokalne. Jest to usługa, którą dedykujemy m.in.